SSD HP S650 345N0AA 960 ГБ
Відео 20 |
HP 345N0AA 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S650 345N0AA 960 ГБ
Усі ціни 42 →Накопитель SSD 2.5" 960GB S650 HP (345N0AA) | 2 709 грн. |
Ssd накопичувач HP S650 960 GB (345N0AA) | 2 700 грн. |
Hp S650 960 Gb (345N0AA) | 2 512 грн. |
Hp S650 960 Gb (345N0AA) | 2 442 грн. |
SSD-накопичувач 2.5" SATA 960GB HP S650 (345N0AA) | 2 509 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP S650 345N0AA
Ціни на HP S650 345N0AA |
---|---|---|---|---|
HP S650 345M7AA 120 ГБ | від 564 грн. | 40 пропозицій | ||
HP S650 345M8AA 240 ГБ | від 779 грн. | 48 пропозицій | ||
HP S650 345M9AA 480 ГБ | від 1 329 грн. | 43 пропозиції | ||
HP S650 345N0AA 960 ГБ | від 2 352 грн. | 42 пропозиції | ||
HP S650 345N1AA 1.92 ТБ | від 6 464 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →