SSD WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ
Відео 18Фото 7 |
WD WDS500G3X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ
Усі ціни 48 →Накопитель SSD M.2 2280 500GB WD (WDS500G3X0E) | 2 906 грн. |
Ssd накопичувач WD Black SN770 500 GB (WDS500G3X0E) | 2 445 грн. |
Wd Black SN770 500 Gb (WDS500G3X0E) | 2 275 грн. |
Wd Black SN770 500 Gb (WDS500G3X0E) | 2 341 грн. |
SSD-накопичувач WD Black SN770 500GB M.2 NVMe (WDS500G3X0E) | 2 979 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN770 WDS500G3X0E
Ціни на WD Black SN770 WDS500G3X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN770 WDS250G3X0E 250 ГБ | від 2 305 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ | від 2 210 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ | від 3 136 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ | від 5 180 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →