SSD HP S700 M.2 2LU79AA#ABB 250 ГБ
Відео 6 |
HP 2LU79AA#ABB 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S700 M.2 2LU79AA#ABB 250 ГБ
Усі ціни 36 →Накопитель SSD M.2 2280 250GB S700 HP (2LU79AA) | 1 373 грн. |
Hp S700 M.2 250 Gb (2LU79AA#ABB) | 1 209 грн. |
Hp S700 M.2 250 Gb (2LU79AA#ABB) | 1 232 грн. |
SSD-накопичувач M.2 250GB HP S700 (2LU79AA) | 1 219 грн. |
HP SSD 250GB HP S700 M.2 SATA III 3D NAND 2LU79AA | 1 259 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP S700 M.2 2LU79AA#ABB
Ціни на HP S700 M.2 2LU79AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 M.2 2LU78AA#ABB 120 ГБ | від 596 грн. | 15 пропозицій | ||
HP S700 M.2 2LU79AA#ABB 250 ГБ | від 900 грн. | 37 пропозицій | ||
HP S700 M.2 2LU80AA#ABB 500 ГБ | від 1 569 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →