SSD HP EX900 Plus M.2 35M35AA 2 ТБ
Фото 4 |
HP 35M35AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP EX900 Plus M.2 35M35AA 2 ТБ
Усі ціни 44 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB EX900 Plus HP (35M35AA) | 4 866 грн. |
SSD диск HP EX900 Plus 2TB M.2 2280 PCI Ex Gen3 x4 3D NAND 35M35AA | 4 556 грн. |
Ssd накопичувач HP EX900 Plus 2 TB (35M35AA) | 4 719 грн. |
Hp EX900 Plus 2 Tb (35M35AA) | 4 582 грн. |
Hp EX900 Plus 2 Tb (35M35AA) | 4 454 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HP EX900 Plus M.2 35M35AA
Ціни на HP EX900 Plus M.2 35M35AA |
---|---|---|---|---|
HP EX900 Plus M.2 35M32AA 256 ГБ | від 1 279 грн. | 25 пропозицій | ||
HP EX900 Plus M.2 35M33AA 512 ГБ | від 1 659 грн. | 39 пропозицій | ||
HP EX900 Plus M.2 35M34AA 1 ТБ | від 2 940 грн. | 37 пропозицій | ||
HP EX900 Plus M.2 35M35AA 2 ТБ | від 4 379 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →