Монітор HP M24fw 23.8 " білий
Фото 5 |
HP M24fw 23.8 " білий
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Несумісне з кріпленням VESA
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M24fw 23.8 " білий
Усі ціни 18 →Монітор HP M24fw (2D9K1E9) | 6 350 грн. |
РК монітор HP M24fw (2D9K1AA) 2D9K1AA#ABB | 6 664 грн. |
Монітор HP M24fw (2D9K1E9) | 8 110 грн. |
Монітор HP M24fw 23,8" (2D9K1AA) | 7 298 грн. |
Монітор HP M24fw (2D9K1E9) M24fw (2D9K1E9) | 5 852 грн. |
ще 13 пропозицій