Монітор HP M24m 23.8 " (678U5AA)
Фото 7 |
HP M24m 23.8 "
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M24m 23.8 "
Усі ціни 33 →HP 23.8" M24m (678U5AA) Black 678U5AA | 10 608 грн. |
Монітор 23.8" HP M24m (678U5AA) | 10 359 грн. |
TFT 23.8" HP M24m, IPS, HDMI, DP, USB-С, Cam, HAS, колонки, черный 678U5AA | 10 457 грн. |
Монітор Hp M24m (678U5AA) | 10 440 грн. |
Монитор Hp M24m (678U5AA) | 10 440 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HP M24m
Ціни на HP M24m |
---|---|---|---|---|
HP M24m 23.8 " | від 10 250 грн. | 34 пропозиції | ||
HP M27m 27 " | від 11 884 грн. | 30 пропозицій |