Монітор HP V24i 24 " чорний (9RV17AA)
Відео 8Фото 4 |
HP V24i 24 " чорний
2020 ріктонка рамка
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP V24i 24 " чорний
Усі ціни 10 →HP V24i (9RV17AA) | 4 998 грн. |
Монітор HP 23.8" V24i (9RV17AA) | 6 499 грн. |
Монітор HP V24i (9RV17AA) V24i (9RV17AA) | 4 730 грн. |
Монітор HP V24i (9RV17AA) | 4 600 грн. |
РК монітор HP V24i (9RV17AA) | 5 041 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди