Монітор HP M27fw 27 " сріблястий
Відео 12Фото 4 |
HP M27fw 27 " сріблястий
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M27fw 27 " сріблястий
Усі ціни 47 →HP 27" M27fw (2H1A4AA) Silver 2H1A4AA | 7 820 грн. |
Монітор 27" HP M27fw (2H1A4E9) | 7 619 грн. |
TFT 27" HP M27fw IPS, D-Sub, HDMI х 2, серый с серебряным 2H1A4E9 | 7 705 грн. |
Монітор HP M27FW (2H1A4E9) | 7 625 грн. |
Монітор Hp M27fw (2H1A4E9) | 7 730 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди