Монітор Philips 27E1N1300A 27 "
Фото 6 |
Philips 27E1N1300A 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 27E1N1300A 27 "
Усі ціни 39 →Philips 27" 27E1N1300A/00 Black 27E1N1300A/00 | 7 519 грн. |
Монітор 27" Philips 27E1N1300A/00 | 7 769 грн. |
Монитор 27" Philips 27E1N1300A, IPS, 100Hz, 1ms, HDMI, USB-C, USB hub, кол | 7 601 грн. |
Монітор Philips 27E1N1300A/00 | 6 650 грн. |
Монітор Philips 27E1N1300A/00 | 7 522 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Philips 27E1N1300A
Ціни на Philips 27E1N1300A |
---|---|---|---|---|
Philips 24E1N1300A 23.8 " | від 5 943 грн. | 28 пропозицій | ||
Philips 27E1N1300A 27 " | від 6 650 грн. | 39 пропозицій |