Відеокарта HP Quadro T400 340K8AA
Фото 7 |
HP Quadro T400 340K8AA 2 ГБ / 1250 МГц4 ГБ / 1425 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Quadro T400 340K8AA
Видеокарта HP NVIDIA T400 2GB Graphics 340K8AA | 4 377 грн. |
Відеокарта HP NVIDIA T400 2GB Graphics (340K8AA) 340K8AA | 3 990 грн. |
Відеокарта HP NVIDIA T400 2 GB GDDR6 LP (340K8AA) | 4 382 грн. |
Відеокарта HP NVIDIA T400 2GB Graphics (340K8AA) | 4 390 грн. |
Модификації HP Quadro T400 340K8AA
Ціни на HP Quadro T400 340K8AA |
---|---|---|---|---|
HP Quadro T400 340K8AA | від 3 990 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Quadro T400 5Z7E0AA | від 6 637 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →