Відеокарта HP Quadro T400 5Z7E0AA
Фото 7 |
HP Quadro T400 5Z7E0AA 2 ГБ / 1250 МГц4 ГБ / 1425 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Quadro T400 5Z7E0AA
Усі ціни 16 →Відеокарта Nvidia Quadro T400 4GB GDDR6 HP (5Z7E0AA) 5Z7E0AA | 7 061 грн. |
Відеокарта HP NVIDIA T400 4GB Graphics (5Z7E0AA) 5Z7E0AA | 7 579 грн. |
Відеокарта Hp Nvidia T400 4 Gb (5Z7E0AA) Ua | 6 700 грн. |
Відеокарта HP NVIDIA T400 4GB Graphics (5Z7E0AA) | 7 579 грн. |
Видеокарта Hp Nvidia T400 4 Gb (5Z7E0AA) Ua | 6 637 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації HP Quadro T400 5Z7E0AA
Ціни на HP Quadro T400 5Z7E0AA |
---|---|---|---|---|
HP Quadro T400 340K8AA | від 3 990 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Quadro T400 5Z7E0AA | від 6 627 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →