Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G (GV-N4070WF3OC-12GD)
Відео 6Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G |
|
Високопродуктивна ігрова відеокарта на основі передової мікроархітектури NVIDIA Ada Lovelace 2023 року. Призначена для комплектації ігрових систем верхньої цінової категорії, обладнаних моніторами FullHD або WQHD-дозвіл. Основою пристрою є графічний процесор AD 104 (5 нм), що працює у зв'язці з графічною пам'яттю GDDR6 об'ємом 8 Гб (256-bit). Кристал 5888 потокових процесорів, а тактова частота 2490 МГц трохи розігнана в порівнянні з референсним зразком.
Відеоприскорювач підтримує DirectX 12 Ultimate та вміє працювати із системним інтерфейсом PCI-E v4.0. У той же час він повністю сумісний з попередньою версією (Gen3), завдяки чому GPU підійде для модернізації існуючих ПК. Виробник розглядає її в ролі сучасної заміни для GPU NVIDIA позаминулих поколінь на кшталт GTX 1660 і RTX 2060. Тензорні ядра четвертого покоління дозволяють реалізувати інноваційну технологію Deep Learning Super Sampling (DLSS), яку навчили працювати з новим типом даних чому одночасно зросла якість та ефективність алгоритмів штучного домальовування кадрів.
А завдяки RT-ядрам третього покоління версія RTX 4070 від Gigabyte здатна створювати реалістичне ігрове освітлення і тіні. Працюючи у зв'язці з продуктивним центральним процесором, ця модель забезпечує стабільно комфортний фреймрейт у будь-яких популярних ігрових проєктах 2018-2023 року в роздільній здатності 2K при високих налаштуваннях графіки. Теоретично його потужності вистачить для дозволу 4K, але в цьому випадку доведеться погіршувати графіку та активно налягати на DLSS.
Також варто відзначити тиху роботу системи охолодження Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G, що складається з трьох 80-мм вентиляторів з асинхронними лопатями та радіатора з трьома мідними композитними трубками та екранним охолодженням. При зниженні температури нижче 50 градусів за Цельсієм СО переходить у напівпасивний безшумний режим роботи, за що окремо потрібно подякувати графеновому мастилу підшипників. Незважаючи на використання трислотової системи охолодження довжина прискорювача складає всього 26 см, а товщина 2.5 слота. Також у плюси моделі потрібно занести знижене енергоспоживання - GPU споживає близько 200 Вт і йому з головою вистачить блоку живлення на 650 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G
Усі ціни 60 →Gigabyte GeForce RTX 4070 WindForce OC 12228MB (GV-N4070WF3OC-12GD) GV-N40 | 26 209 грн. |
Відеокарта GF RTX 4070 12GB GDDR6X Windforce OC Gigabyte (GV-N4070WF3OC-12 | 26 132 грн. |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X OC (GV-N4070WF3OC-12GD) G | 28 357 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX4070 12Gb WINDFORCE OC GV-N4070WF3OC-12GD | 25 989 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X OC (GV-N4070WF3OC-12GD) | 28 357 грн. |
12GB GDDR6X відеопам'ять
Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G, оснащена 12 ГБ відеопам'яті GDDR6X (примітка: 192-бітна шина), є однією з передових карт в лінійці Ada Lovelace. Ця модель змагається у продуктивності з топовими картами минулого покоління, такими як RTX 3080 Ti та RTX 3090, при цьому вона значно енергоефективніша, задовольняючись блоком живлення потужністю 650 Вт.
Видатна продуктивність з чудовим співвідношенням ціна-FPS
У лінійці NVIDIA 4000 серії RTX 4070 виділяється найкращим співвідношенням ціна-FPS. Ця карта пропонує достатню потужність для ігор у високій роздільній здатності та насолоди реалістичним рейтрейсингом. В екстремально вимогливих сценаріях, наприклад, у режимі RT Overdrive гри Cyberpunk 2077, можна включити DLSS 3.0, щоб значно збільшити FPS без помітного збільшення затримки введення та інших проблем, пов'язаних з ІІ-генерацією кадрів.
Тиха, прохолодна та компактна
Конкретна модифікація Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G обладнана ефективною та тихою системою охолодження Windforce. Вона складається з трьох 80-мм вентиляторів з рознесеними лопатями та радіатора з трьома мідними композитними трубками. При падінні температури нижче 50°C система переключається в напівпасивний безшумний режим завдяки графеновому мастилу підшипників. Незважаючи на трислотову систему охолодження, довжина карти складає всього 26 см, а товщина – 2.5 слота.