Ланцюгова пила Husqvarna 592 XP (970 49 31-44)
Відео 17Фото 16 |
Husqvarna 592 XP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 592 XP
Бензопила Husqvarna 592 XP 9704931-44 | 53 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 592XP 9704931-44 | 53 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 592ХР (9704931-44) | 53 999 грн. |
Ланцюгова пила Husqvarna 592XP (9704931-44) | 53 999 грн. |
Відеоогляди