Змішувач Haiba Amix 003 HB0929
Haiba Amix 003 HB0929 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Amix 003 HB0929
Усі ціни 10 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA AMIX 003 хром латунь з душовим набор | 1 816 грн. |
Змішувач для душа Haiba AMIX 003 HB0929 | 1 816 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba AMIX 003 (HB0929) | 1 816 грн. |
Змішувач для душа Haiba AMIX 003 (HB0929) | 1 816 грн. |
Змішувач для душу Haiba AMIX 003 (HB0929) | 1 816 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →