Змішувач Haiba Enio 003 HB0863
Фото 4 |
Haiba Enio 003 HB0863 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Enio 003 HB0863
Усі ціни 11 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA ENIO 003 хром латунь з душовим набор | 1 816 грн. |
Змішувач для душа Haiba ENIO 003 (HB0863) | 1 816 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba ENIO 003 (HB0863) | 1 816 грн. |
Змішувач для душа Haiba ENIO 003 (HB0863) | 1 816 грн. |
Змішувач для душу Haiba ENIO 003 (HB0863) | 1 816 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →