ЖК-панель Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
Фото 11 |
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
32 "43 "
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
Усі ціни 8 →Монітор Iiyama 43" TF4339MSC-B1AG | 79 786 грн. |
Iiyama 43" TF4339MSC-B1AG | 77 840 грн. |
Iiyama 43" TF4339MSC-B1AG | 79 786 грн. |
Iiyama 43" TF4339MSC-B1AG | 81 732 грн. |
Монітор Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG | 72 160 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 " | від 48 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 " | від 70 400 грн. | 8 пропозицій |