Монітор Iiyama ProLite X2483HSU-B5 23.8 " чорний
Фото 9 |
Iiyama ProLite X2483HSU-B5 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite X2483HSU-B5 23.8 " чорний
Усі ціни 30 →Монітор 23.8" Iiyama ProLite X2483HSU-B5 | 3 949 грн. |
Монітор Iiyama X2483HSU-B5 | 4 039 грн. |
Монитор Iiyama X2483HSU-B5 | 4 039 грн. |
Монитор iiyama X2483HSU-B5 | 3 979 грн. |
Монітор iiyama ProLite X2483HSU-B5 Black | 3 949 грн. |
ще 20 пропозицій