Кухонний ніж IKEA 602.892.44
Фото 4 |
IKEA 602.892.44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 602.892.44
Ніж для чищення овоч/фрукт IKEA ВЕРДА, чорний, 16 см, 602.892.44 | 708 грн. |
Ніж овочевий 16см, чорний Ikea VORDA 602.892.44 | 779 грн. |
Ніж для овочів IKEA VRDA чорний 16 см 602.892.44 | 939 грн. |
ІКЕА (Ікея) Ніж для овочів VRDA, 602.892.44 | 806 грн. |
Ніж для овочів IKEA VORDA 16 см (602.892.44) | 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →