Кухонний ніж IKEA 202.947.18
Фото 5 |
IKEA 202.947.18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 202.947.18
Ніж для чищення овоч/фрукт IKEA ВАРДАГЕН, темно-сірий, 9 см, 202.947.18 | 637 грн. |
Ніж для овочів VARDAGEN 9 см. IKEA 202.947.18 темно-сірий | 782 грн. |
ІКЕА (Ікея) Ніж для овочів VARDAGEN, 202.947.18 | 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →