Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4301
MasterPro Master BGMP-4301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Master BGMP-4301
Ніж сантоку Bergner MasterPro Master, 17,5 см (BGMP-4301) | 949 грн. |
Bergner BGMP-4301 | 702 грн. |
Ніж санток Masterpro BGMP-4301 17 см | 885 грн. |
Ніж санток Masterpro BGMP-4301 17 см | 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →