Кухонний ніж IKEA 302.835.21
Фото 5 |
IKEA 302.835.21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 302.835.21
Овочевий ніж IKEA IKEA 365+ 9 см нержавіюча сталь 302.835.21 | 699 грн. |
Ніж IKEA 365+ 9 см IKEA 302.835.21 сталь нержавіюча | 782 грн. |
ІКЕА (Ікея) Ніж для овочів IKEA 365+, 302.835.21 | 632 грн. |
Ніж для овочів IKEA IKEA 365+ 9 см (302.835.21) | 592 грн. |
Ніж кухонний для овочів IKEA 365+ 302.835.21 | 449 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →