Овочечистка IKEA 301.751.40
Фото 5 |
IKEA 301.751.40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 301.751.40
Усі ціни 9 →Ніж для чищення картоплі ІКЕА 365+ ВЕРДЕФУЛ чорний, 301.751.40 | 425 грн. |
Ніж для чищення, овочечистка IKEA 365+ VRDEFULL 301.751.40 | 459 грн. |
Ножі для чищення картоплі 2 шт. IKEA 365+ VRDEFULL 301.751.40 | 550 грн. |
Ніж для чищення картоплі IKEA 365+ VRDEFULL чорний 301.751.40 | 563 грн. |
Ніж для чищення картоплі / овочечистка / картоплечистка IKEA 365+ VRDEFULL | 197 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →