Кухонний ніж IKEA 102.892.65
Фото 4 |
IKEA 102.892.65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 102.892.65
Ніж для чищення овоч/фрукт IKEA ВЕРДА, чорний, 9 см, 102.892.65 | 566 грн. |
Ніж для овочів IKEA VRDA чорний 9 см 102.892.65 | 550 грн. |
Ніж для овочів IKEA VRDA чорний 9 см 102.892.65 | 751 грн. |
ІКЕА (Ікея) Ніж для овочів VRDA, 102.892.65 | 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →