Умивальник Imprese Black Edge i11098 600 мм
Imprese Black Edge i11098 |
|
Донний клапан купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Black Edge i11098 600 мм
Усі ціни 8 →Умивальник накладний IMPRESE BLACK EDGE i11098 600x380мм прямокутний білий | 5 160 грн. |
Умывальник накладной IMPRESE BLACK EDGE (i11098) 194870 | 5 160 грн. |
Раковина Imprese BLACK EDGE 60 см (i11098) i11098 | 5 160 грн. |
Умивальник Imprese Black Edge 60х38 см (i11098) i11098 | 5 160 грн. |
Умивальник накладний Imprese BLACK EDGE 60см (i11098) | 5 160 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →