Умивальник Q-tap Tern QT17112174W 600 мм
Q-tap Tern QT17112174W |
|
В комплект входить донний керамічний клапан.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Tern QT17112174W 600 мм
Усі ціни 15 →Раковина накладна Qtap Tern 60 см QT17112174W | 4 847 грн. |
Раковина накладна на стільницю QTAP TERN QT17112174W | 4 847 грн. |
Раковина накладна QTap Tern White з донним клапаном (QT17112174W) QT171121 | 4 847 грн. |
Раковина-чаша Qtap Tern 600x405x110 White з донним клапаном QT17112174W | 4 847 грн. |
Раковина-чаша Qtap Tern 600x405x110 White з донним клапаном QT17112174W SD | 4 847 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →