Умивальник Imprese Black Edge i11099 605 мм
Фото 4 |
Imprese Black Edge i11099 |
|
Донний клапан купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Black Edge i11099 605 мм
Усі ціни 8 →Умивальник накладний IMPRESE BLACK EDGE i11099 605x355мм прямокутний білий | 5 160 грн. |
Умывальник IMPRESE BLACK EDGE (i11099) 194872 | 5 160 грн. |
Раковина Imprese BLACK EDGE 60 см (i11099) i11099 | 5 160 грн. |
Умивальник накладний Imprese Black Edge 60 см (i11099) i11099 | 5 160 грн. |
Умивальник накладний Imprese BLACK EDGE 60см (i11099) | 5 160 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →