Душовий набір Grohe Vitalio Start 110 26955001
Відео 2Фото 9 |
Grohe Vitalio Start 110 26955001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). ShockProof: силіконове кільце, що запобігає пошкодженню поверхні ручного душу під час падіння. Рівномірний потік води за технологією DreamSpray.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start 110 26955001
Усі ціни 13 →Душовий гарнітур Grohe QuickFix Vitalio Start 110 хром 26955001 | 2 799 грн. |
Душовий набір зі штангою, 2 режими струменя Grohe QuickFix Vitalio Start 1 | 2 799 грн. |
Душовий набір GROHE QuickFix Vitalio Start 26955001 із ручною лійкою, шлан | 2 799 грн. |
Душовий набір зі штангою, 2 режими струменю Grohe QuickFix Vitalio Start 1 | 2 799 грн. |
Душевой гарнитур Grohe QuickFix Vitalio Start 110 (26955001) 193578 | 2 799 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →