Тумба під умивальник Imprese Valtice 80 f3212W
Фото 4 |
Imprese Valtice 80 f3212W 60 см80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Valtice 80 f3212W
Усі ціни 10 →Тумба із умивальником IMPRESE VALTICE 79.5x59.4x45см підвісна біла f3212W | 12 708 грн. |
Тумба підвісна Imprese Valtice 80 см з умивальником, білий (f3212W) f3212W | 12 708 грн. |
Imprese Imprese VALTICE комплект меблів 80см, сірий: тумба підвісна, 2 ящи | 12 323 грн. |
Тумба підвісна з умивальником IMPRESE VALTICE 80 см сірий (f3212G) | 13 769 грн. |
Imprese VALTICE комплект меблів 80см, білий: тумба підвісна, 2 ящики + уми | 12 708 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Imprese Valtice 80 f3212W
Ціни на Imprese Valtice 80 f3212W |
---|---|---|---|---|
Imprese Valtice 60 f3202W | від 6 848 грн. | 9 пропозицій | ||
Imprese Valtice 80 f3212W | від 11 374 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →