Змішувач Imprese Valtice 40320
Imprese Valtice 40320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Valtice 40320
Усі ціни 16 →Змішувач для біде Imprese Valtice 40320 | 2 900 грн. |
Imprese Imprese Valtice 40320 47842 | 2 900 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE VALTICE на біде одноважільний хром | 2 900 грн. |
Змішувач для біде Imprese Valtice (40320) 40320 | 2 900 грн. |
Imprese Imprese VALTICE змішувач до біде, хром, 35мм - 40320 | 1 702 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Imprese Valtice 40320:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →