Тумба під умивальник Imprese Valtice 60 f3202W
Фото 6 |
Imprese Valtice 60 f3202W 60 см80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Valtice 60 f3202W
Усі ціни 9 →Тумба із умивальником IMPRESE VALTICE 59.5x59.4x45см підвісна біла f3202W | 10 016 грн. |
Тумба підвісна Imprese Valtice 60 см з умивальником, білий (f3202W) f3202W | 10 016 грн. |
Imprese Imprese VALTICE комплект меблів 60см, білий: тумба підвісна, 2 ящи | 8 964 грн. |
Тумба підвісна з умивальником IMPRESE VALTICE 60 см сірий (f3202G) | 11 414 грн. |
Imprese VALTICE комплект меблів 60см, білий: тумба підвісна, 2 ящики + уми | 10 016 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Imprese Valtice 60 f3202W
Ціни на Imprese Valtice 60 f3202W |
---|---|---|---|---|
Imprese Valtice 60 f3202W | від 6 848 грн. | 9 пропозицій | ||
Imprese Valtice 80 f3212W | від 11 374 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →