Ванна Imprese Valtice 150x70 см
Imprese Valtice New 150x70 B0700655070 |
|
Ніжки, бічна панель та сифон у комплект не входять (придбаваються окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Valtice 150x70 см
Ванна акрилова Imprese Valtice New 150x70 b0700655070 | 8 170 грн. |
Ванна акрилова Imprese Valtice New 150x70 b0700655070 | 6 913 грн. |
Ванна акрилова IMPRESE VALTICE New 150х70 см без ніжок (b0700655070) | 8 170 грн. |
Ванна акрилова Imprese Valtice New 150x70 b0700655070 | 8 170 грн. |
Ванна акриловая IMPRESE VALTICE 150x70 b0700655070 | 7 516 грн. |
Модификації Imprese Valtice
Ціни на Imprese Valtice |
---|---|---|---|---|
Imprese Valtice 150x70 см | від 6 913 грн. | 5 пропозицій | ||
Imprese Valtice 160x70 см | від 8 686 грн. | 2 пропозиції | ||
Imprese Valtice 170x70 см | від 9 245 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →