Каструля Krauff Originell 26-238-052
Krauff Originell 26-238-052 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Originell 26-238-052
Усі ціни 8 →Каструля Krauff 4.7 л 22 см (26-238-052) | 1 135 грн. |
Кастрюля Krauff 4.7 л 22 см (26-238-052) | 1 116 грн. |
Krauff 26-238-052 | 1 020 грн. |
Krauff 26-238-052 | 1 676 грн. |
Каструля Krauff Originell 26-238-052 22 см 4.7 л сіра | 1 824 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Krauff Originell 26-238-052
Ціни на Krauff Originell 26-238-052 |
---|---|---|---|---|
Krauff Originell 26-238-048 | від 656 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-049 | від 1 167 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff Originell 26-238-050 | від 1 091 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-051 | від 1 224 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-052 | від 1 020 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-053 | від 1 904 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →