Каструля Infinity Pastel Green 6873727
Infinity Pastel Green 6873727 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Pastel Green 6873727
Усі ціни 10 →Каструля Infinity SCE-P558 Pastel Green люкс 22 см 5 л (6873727) | 722 грн. |
Кастрюля Infinity SCE-P558 Pastel Green люкс 22 см 5 л (6873727) | 722 грн. |
Кастрюля INFINITY SCE-P558 /люкс/cк.кр/22 см/5 л /Pastel Green (6873727) 6 | 680 грн. |
Каструля Infinity SCE-P558 Pastel Green 5 л (6873727) 6873727 | 623 грн. |
Infinity SCE-P558 5 л 22 см Pastel Green (6873727) SCE-P5585л22смPastelGre | 627 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Infinity Pastel Green 6873727
Ціни на Infinity Pastel Green 6873727 |
---|---|---|---|---|
Infinity Pastel Green 6873724 | від 463 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873725 | від 510 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873726 | від 559 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873727 | від 623 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873728 | від 688 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →