Каструля Infinity Leaves 6873734
Infinity Leaves 6873734 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Leaves 6873734
Усі ціни 10 →Каструля Infinity SD-1623 Leaves люкс 18 см 2.9 л (6873734) | 588 грн. |
Кастрюля Infinity SD-1623 Leaves люкс 18 см 2.9 л (6873734) | 588 грн. |
Кастрюля INFINITY SD-1623 /люкс/cк.кр/18 см / 2.9 л /Leaves (6873734) 6873 | 619 грн. |
Каструля Infinity SD-1623 Leaves 2.9 л (6873734) 6873734 | 510 грн. |
Infinity SD-1623 2.9 л 18 см Leaves (6873734) SD-16232.9л18смLeaves(687373 | 513 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Infinity Leaves 6873734
Ціни на Infinity Leaves 6873734 |
---|---|---|---|---|
Infinity Leaves 6873733 | від 461 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Leaves 6873734 | від 507 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Leaves 6873735 | від 679 грн. | 2 пропозиції | ||
Infinity Leaves 6873736 | від 573 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Leaves 6873737 | від 685 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →