Каструля RiNGEL Prime RG-2019-22 (6733715)
Фото 4 |
RiNGEL Prime RG-2019-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Prime RG-2019-22
Усі ціни 21 →Кастрюля Ringel Prime 22 см 4.7л (RG 2019-22) | 992 грн. |
Каструля Ringel Prime 22 см 4.7л (RG 2019-22) | 992 грн. |
Кастрюля с крышкой Ringel Prime 4,7 л RG 2019-22 | 1 044 грн. |
Кастрюля RINGEL Prime 22 см 4.7л 6 733 715 | 954 грн. |
Кастрюля RINGEL PRIME 22 см 4.7л (RG 2019-22) RG 2019-22 | 892 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RiNGEL Prime RG-2019-22
Ціни на RiNGEL Prime RG-2019-22 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Prime RG-2019-16 | від 549 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Prime RG-2019-18 | від 630 грн. | 24 пропозиції | ||
RiNGEL Prime RG-2019-20 | від 790 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Prime RG-2019-22 | від 790 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →