Каструля OMS 2039-22
Фото 5 |
OMS 2039-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2039-22
Усі ціни 7 →Каструля O.M.S. 22x12см 4,3л з кришкою (OMS 2039-22-4,3л) | 1 465 грн. |
Каструля OMS 2039-22-4,3л 22Х12см | 1 448 грн. |
OMS OMS-2039-22 | 1 662 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Cylinder 2039-22 4.3 л 22 см | 1 759 грн. |
Каструля сталева 22Х12см/4,30 лт OMS 2039-22-4,3л | 1 448 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2039-22 см 4.3 л | 1 329 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Cylinder 2039-22 4.3 л 22 см | 1 815 грн. |
Модификації OMS 2039-22
Ціни на OMS 2039-22 |
---|---|---|---|---|
OMS 2039-18 | від 1 065 грн. | 10 пропозицій | ||
OMS 2039-20 | від 1 163 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2039-22 | від 1 329 грн. | 7 пропозицій | ||
OMS 2039-24 | від 1 263 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →