Каструля OMS 2050-22
Фото 8 |
OMS 2050-22 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2050-22
Усі ціни 8 →Каструля O.M.S. 22x12см 4,3л з кришкою (OMS 2050-22-4,3л) | 1 378 грн. |
Каструля 4,3 л (22 см х 12 см) OMS 2050-22 OMS 2050-22-4,3л | 1 361 грн. |
OMS OMS-2050-22 | 1 563 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Classic 2050-22 22 см 4.3 л | 1 714 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Classic 2050-22 22 см 4.3 л | 1 706 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації OMS 2050-22
Ціни на OMS 2050-22 |
---|---|---|---|---|
OMS 2050-16 | від 812 грн. | 7 пропозицій | ||
OMS 2050-18 | від 928 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2050-20 | від 1 053 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2050-22 | від 1 250 грн. | 10 пропозицій | ||
OMS 2050-24 | від 1 319 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →