Духова шафа VENTOLUX Tokyo 6 ST WH
Фото 8 |
VENTOLUX Tokyo 6 ST WH 2022 ріквузька |
|
Компактна духова шафа з жаровнею на 52 л виконана в привабливому ретро-стилі, завдяки чому подібний пристрій насамперед може послужити відмінним доповненням для кухні з відповідним дизайном. Але незважаючи на зовнішній вигляд, у цій печі реалізовано сучасне електронне управління. Передбачено LCD-екран, є режим грилю та система примусової конвекції. Модель має ширину корпусу всього 45 см, що дозволить без зайвих зусиль змонтувати духовку за умов малогабаритної кулінарної лінії.
Зона нагрівання облицьована зсередини емаллю, яка легко чиститься і має чудову міцність. Пекти оснащені термостатом, що гарантує точне дотримання режимів термообробки. Вбудована духова шафа VENTOLUX Tokyo 6 ST WH може працювати за таймером, що важливо для реалізації певних рецептів, при цьому час приготування, що залишився, завжди відображається на дисплеї. У цій духовці є кілька поворотних регуляторів.
Механічні перемикачі легко вдавлюються всередину фасаду, захищаючи налаштування від випадкових змін та полегшуючи чищення лицьової панелі. Також пристрій отримав практичні дверцята з тихим і плавним ходом, стулка оснащена 2-шаровим склопакетом. Це практична і стильна духова шафа, що дозволяє впевнено готувати страви як класичної, так і традиційної кухні. Ефектне оздоблення печі в стилі слонової кістки зробить кухню більш затишною, комфортною та гармонійною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Tokyo 6 ST WH
Усі ціни 20 →Ventolux Ventolux Tokyo 6 ST (WH) | 11 317 грн. |
VENTOLUX TOKYO 6 ST (WH) | 11 316 грн. |
Духова шафа електрична Ventolux TOKYO 6 ST (WH) | 11 315 грн. |
VENTOLUX TOKYO 6 ST (WH) | 11 316 грн. |
Духовой шкаф Ventolux TOKYO 6 ST (WH) | 11 316 грн. |
Модификації VENTOLUX Tokyo 6 ST WH
Ціни на VENTOLUX Tokyo 6 ST WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Tokyo 6 ST WH | від 10 599 грн. | 20 пропозицій | ||
VENTOLUX Tokyo 6 ST IVORY | від 10 499 грн. | 16 пропозицій | ||
VENTOLUX Tokyo 6 ST BK | від 10 399 грн. | 28 пропозицій |