Духова шафа Perfelli PERLA 6D7 BIANCO
Perfelli PERLA 6D7 BIANCO |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli PERLA 6D7 BIANCO
Усі ціни 9 →Духова шафа електрична Perfelli Perla 6D7 Bianco | 11 400 грн. |
Духовой шкаф электрический Perfelli Perla 6D7 Bianco | 11 400 грн. |
Духовой шкаф Perfelli PERLA 6D7 BIANCO | 10 829 грн. |
PERFELLI PERLA 6D7 BIANCO | 11 999 грн. |
Духовой шкаф Perfelli perla 6d7 bianco | 11 696 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Perfelli PERLA 6D7 BIANCO
Ціни на Perfelli PERLA 6D7 BIANCO |
---|---|---|---|---|
Perfelli PERLA 6D7 BIANCO | від 10 829 грн. | 9 пропозицій | ||
Perfelli PERLA 6D7 INOX | від 10 734 грн. | 7 пропозицій | ||
Perfelli PERLA 6D7 NERO | від 10 069 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →