Духова шафа Interline OSG 960 STD BA
Відео 1Фото 2 |
Interline OSG 960 STD BA |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OSG 960 STD BA
Усі ціни 40 →Interline Interline OSG 960 STD BA | 27 899 грн. |
Духові шафи + ПАР INTERLINE OSG 960 STD BA 13825 | 27 899 грн. |
INTERLINE OSG 960 STD BA | 27 273 грн. |
Interline OSG 960 STD BA офіційна гарантія | 25 749 грн. |
Духовка електрична Interline Osg 960 Std BA | 26 513 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →