Кухонна мийка Interline Under Plus 535x430
Відео 6Фото 3 |
Interline Under Plus 425x425535x430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Under Plus 535x430
Усі ціни 22 →Interline Interline Under Plus Sateen | 2 099 грн. |
Мийка з нержавійки INTERLINE UNDER PLUS sateen 12446 | 1 995 грн. |
INTERLINE UNDER PLUS SATEEN | 2 005 грн. |
INTERLINE UNDER PLUS SATEEN | 1 995 грн. |
Interline UNDER PLUS sateen | 2 099 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Interline Under Plus
Ціни на Interline Under Plus |
---|---|---|---|---|
Interline Under 425x425 | від 1 606 грн. | 23 пропозиції | ||
Interline Under Plus 535x430 | від 1 984 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →