Кухонна мийка Alveus Variant 40 420x360
Alveus Variant 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Variant 40 420x360
Усі ціни 6 →Мийка кухонна сталева Alveus Variant 40 1009392 38.6х34 см сатин 45920602 | 2 530 грн. |
Мийка Alveus variant 40 sat-9d-034x40 1009392 | 2 552 грн. |
Кухонна мийка Alveus Custom Variant 40 1113584 | 14 965 грн. |
Alveus Custom Variant 40 1113584 | 14 600 грн. |
Alveus Custom Variant 40 1113584 | 14 965 грн. |
Alveus Custom Variant 40 1113584 | 15 330 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 1009392 — зливний отвір біля довгої сторони мийки
- арт. 1009013 — зливний отвір біля короткої сторони мийки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →