Кухонна мийка Teka BE 28.40 307x433
Teka BE 28.40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka BE 28.40 307x433
Усі ціни 6 →Кухонна мийка Teka BE 28.40 (18) 10125003 10125003 | 2 730 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka be 28.40 (18) полірована (10125003) | 2 730 грн. |
Кухонна мийка Teka BE 28.40 (18) 10125003 полірована | 2 730 грн. |
TEKA BE 28.40 (18) 10125003 | 2 730 грн. |
Кухонна мийка Teka BE 28.40 (18) 10125003 10125003 | 2 566 грн. |
Сталева мийка Teka BE 28.40 (18) 10125003 полірована | 2 730 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →