Кухонна мийка Romzha Arta U-550 600x450 (RO43420)
Фото 6 |
Romzha Arta U-550 |
|
Віброізоляція мийки знизу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romzha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romzha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romzha Arta U-550 600x450
Усі ціни 27 →Кухонная мойка Romzha Arta U-550 | 2 699 грн. |
Кухонная мойка Romzha Arta U-550 galati-RO43420 | 2 699 грн. |
Кухонная мойка Romzha Arta U-550 (RO43420) | 2 699 грн. |
Кухонна мийка Romzha Arta U-550 RO43420 | 2 699 грн. |
Кухонная мойка Romzha Arta U-550 RO43420 | 2 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Romzha Arta U-550
Ціни на Romzha Arta U-550 |
---|---|---|---|---|
Romzha Arta U-450 500x500 | від 2 399 грн. | 28 пропозицій | ||
Romzha Arta U-490 3437 540x480 | від 2 399 грн. | 30 пропозицій | ||
Romzha Arta U-530 580x430 | від 1 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Romzha Arta U-550 600x450 | від 2 499 грн. | 27 пропозицій | ||
Romzha Arta U-600 650x450 | від 3 099 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →