Змішувач Volle Cruze 1547.110101
Фото 17 |
Volle Cruze 1547.110101 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cruze 1547.110101
Усі ціни 55 →Змішувач для кухні Volle Cruze чорний брошурований 1547.110106 | 3 799 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний VOLLE CRUZE хром нержавіюча сталь 1547.11 | 2 614 грн. |
Змішувач для кухні Volle CRUZE pistola gris (1547.110106) 1547.110106 | 3 799 грн. |
Смеситель для кухни Volle Cruze 1547.110101, cromo 195278 | 2 614 грн. |
Змішувач для кухні Volle Cruze (1547.110115) 1547.110115 | 3 137 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →