Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 580x430 580x430
Фото 7 | Очікується у продажу від 2 308 до 3 118 грн. Тип монтажу: врізна накладна; під стільницю; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Товщина матеріалу (мм): 1; Форма: прямокутна; Перелив; Отвір під змішувач; Діаметр отвору (мм): 35; Отвір під дозатор; Комплектація: друшляк для мийки (коландер); дозатор; Мін. ширина шафи (мм): 600; Розміри робочої поверхні (мм): 580x430 |
Platinum Handmade HSB 580x430 |
|
Глибина чаші: 230 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Platinum Handmade HSB 580x430
Ціни на Platinum Handmade HSB 580x430 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade HSB 400x500 400x500 | від 2 227 грн. | 10 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 450x450 450x450 | від 1 936 грн. | 9 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 580x430 580x430 | від 2 308 грн. | 12 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 600x500 600x500 | від 2 870 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 650x450 650x450 | від 2 606 грн. | 19 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 700x500 700x500 | від 3 523 грн. | 7 пропозицій |