Ящик для інструменту Intertool BX-0518
Фото 3 |
Intertool BX-0518 13"18" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-0518
Ящик для інструменту Intertool 18" 480 х 250 х 230 мм (BX-0518) | 990 грн. |
Скринька для інструментів Intertool - 18" BX-0518 1 шт. | 953 грн. |
Ящик для інструментів з металевими замками, 18" 480x250x230 мм INTERTOOL B | 749 грн. |
Скринька для інструментів з металевими замками INTERTOOL BX-0518 | 749 грн. |
Ящик для інструменту Intertool 18" BX-0518 (BX-0518) | 824 грн. |
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Intertool BX-0518:
- Петля для навісного замку
Модификації Intertool BX-0518
Ціни на Intertool BX-0518 |
---|---|---|---|---|
Intertool BX-0513 | від 345 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool BX-0518 | від 749 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →