Ящик для інструменту Intertool BX-1119
Intertool BX-1119 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-1119
Ящик для інструменту Intertool 19" 483 х 242 х 240 мм (BX-1119) | 1 009 грн. |
Скринька для інструментів Intertool - 19" x 483 x 242 x 240 мм BX-1119 1 ш | 971 грн. |
Скринька для інструментів з металевими замками INTERTOOL BX-1119 | 799 грн. |
Ящик для інструментів Intertool 19" x 483 x 242 x 240 мм BX-1119 (BX-1119) | 840 грн. |
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Intertool BX-1119:
- Петля для навісного замку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →