Біти / торцеві голівки Intertool Storm VT-0203
Фото 5 |
Intertool Storm VT-0203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm VT-0203
Усі ціни 6 →Intertool Intertool VT-0203 | 119 грн. |
Комплект викруткових насадок PZ1 1/4"*50мм, ACR, S2, уп. 5шт., STORM INTER | 219 грн. |
Біта Intertool PZ1 x 50 мм Storm (5 шт.) (VT-0203) | 124 грн. |
Комплект отверточних насадок PZ1 1/4"*50мм, ACR, S2, уп. 5шт., STORM INTER | 139 грн. |
Комплект викруткових насадок PZ1 1/4"*50мм, ACR, S2, уп. 5шт., STORM INTER | 119 грн. |
Комплект викруткових насадок INTERTOOL VT-0203 STORM PZ1 1/4" * 50мм, ACR, | 131 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →