Біти / торцеві голівки Intertool Storm VT-0205
Фото 5 |
Intertool Storm VT-0205 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm VT-0205
Усі ціни 9 →Intertool Intertool VT-0205 | 129 грн. |
Набір викруткових насадок PH1, PH2, PZ1, PZ2 1/4*50мм, ACR, S2, уп 5шт, In | 118 грн. |
Комплект викруткових насадок PH1, PH2, PZ1, PZ2 1/4"*50мм, ACR, S2, уп. 5ш | 229 грн. |
Набір біт INTERTOOL STORM PH1, PH2, PZ1, PZ2 1/4" х50мм 5шт (VT-0205) | 129 грн. |
Набір біт Intertool PH1 x PH2 x PZ1 x PZ2 x 50 мм Storm (5 шт.) (VT-0205) | 129 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →